Metaltech

METALTECH - FÜHRENDE TRANSPORTTECHNOLOGIE

Transporttechnik
Wir sind seit vielen Jahren Lieferant von Teilen und Komponenten für Schienenfahrzeuge und andere Konstruktionen.
TYP PB

METALTECH - FÜHRENDE TRANSPORTTECHNOLOGIE

Bauanhänger
PBN
Maschinen für besondere Aufgaben
PBN

Aktuelles

PERFEKTE VERDICHTUNG VON PRISM
Ausreichend starkes und gleichmäßiges Kneten sowie die Verdichtung der Siliermasse im Silo und auf der Halde beeinflussen die Qualität der späteren Silage.
Weiterlesen

UNSER ANGEBOT

Individuelle Bestellungen
Beschleunigen Sie die Ernte, indem Sie die Fahrzeit von Mähdreschern reduzieren.
Siehe das Angebot

Youtube

Nowy odcinek
Już teraz sprawdź nowy odcinek na naszym kanale! Dowiedz się więcej o maszynach metaltech
Siehe das Angebot

Unsere Kunden über uns

Zufriedener Kunde
Die beiden Kipper haben sich super bewährt.Werde die Marke Metaltech sicher weiter empfehlen. Mit freundlichen Grüssen

H. D.

aus der Schweiz

Metaltech - producent przyczep i maszyn rolniczych

UNSER ANGEBOT

Transporttechnik

Siehe das Angebot

UNSER ANGEBOT

Schwerlastkipper

Siehe das Angebot

UNSER ANGEBOT

Hakenlifter

KONTENERY DO PRZYCZEP PH DE

UNSER ANGEBOT

Überladetechnik

Siehe das Angebot

UNSER ANGEBOT

Futtermischwagen

Siehe das Angebot

UNSER ANGEBOT

Grünfutterlinie

Siehe das Angebot

UNSER ANGEBOT

Stalldungstreuer

Siehe das Angebot

UNSERE STANDORTE

Wir sind in ganz Europa präsent
Ausreichend kräftiges und gleichmäßiges Kneten sowie die Verdichtung der Siliermasse im Silo und auf der Halde beeinflussen die Qualität der späteren Silage.
Finden Sie einen Händler in Ihrer Nähe

Wiele lat doświadczenia, udoskonalanie produktów gwarantujące ich wysoką jakość oraz liczne nagrody i wyróżnienia – to tylko niektóre z cech sprawiających, że nasza firma Metaltech od lat jest doceniana przez stale poszerzające się grono klientów. Działamy głównie jako producent maszyn rolniczych. Znajdziesz u nas szeroki wybór niezawodnych sprzętów z przeznaczeniem przede wszystkim do użytku na roli, w lasach oraz na budowie.

Producent maszyn rolniczych oferujący wysoką jakość 

Jako polski producent przyczep rolniczych oraz innych rodzajów maszyn, wszystkie nasze produkty wytwarzamy w kraju, a także podejmujemy współpracę z wieloma polskimi firmami. Nasze wyroby rozprowadzamy po całym świecie, a ich użytkowników można znaleźć nawet poza obszarem koła podbiegunowego oraz w afrykańskich krajach, takich jak Kenia. Co sprawiło, że jesteśmy tak doceniani jako producent maszyn rolniczych? Przede wszystkim lata doświadczenia w branży i nieustanny nacisk na rozwój na wielu płaszczyznach.

W Metaltech posiadamy nowoczesny park maszynowy, a także zatrudniamy liczną grupę wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Te aspekty sprawiają, że oferując przyczepy rolnicze, jako producent wyróżniamy się wysoką jakością wyrobów. Fakt ten potwierdzają także liczne zdobyte przez nas certyfikaty oraz otrzymane nagrody. Mimo tak rzetelnie dopracowanych produktów, ceny przyczep rolniczych są dla naszych klientów przystępne.

Nowatorskie rozwiązania wśród przyczep rolniczych

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju maszyny rolnicze, przyczepy i wozy. Wśród nich znajdziesz m.in. przyczepy budowlane, które wyróżnia ogromna solidność wykonania oraz zwiększona wytrzymałość. Cechy te umożliwiają bezpieczny transport i rozładunek materiałów budowlanych. Inny rodzaj produkowanych przez nas przyczep to przyczepy hakowe. Te z kolei wyposażamy w specjalne hydrauliczne dociążenie dyszla, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie w trakcie załadunków.

Wszystkie oferowane przez nas maszyny rolnicze i przyczepy produkowane są z ogromną precyzją i dbałością o każdy szczegół. Troszczymy się w ten sposób o bezpieczeństwo naszych klientów, a także pragniemy zapewnić maksymalnie długi czas eksploatacji maszyn bez konieczności dokonywania napraw. Nabywając u nas nowe przyczepy rolnicze, masz pewność, że ceny są korzystne w stosunku do oferowanej jakości.

Producent przyczep rolniczych – wybierz Metaltech i wspieraj polską gospodarkę

Nabywając nasze produkty, nie tylko zyskujesz doskonały sprzęt, ale również dajesz szansę na rozwój polskim firmom, z którymi współpracujemy. Jako producent maszyn rolniczych spełniamy nie tylko wymogi krajowe, ale również wpisujemy się w standardy państw zachodnich. Potwierdza to m.in. nasza współpraca z europejskimi kolejami państwowymi. Aby jednak wciąż móc udoskonalać nasze produkty, przeprowadzamy szereg inwestycji oraz audyty zewnętrzne i wewnętrzne.

Jako producent przyczep rolniczych dostarczamy naszym klientom rozwiązania dostosowane do różnych rodzajów pracy. Poza wiodącymi przyczepami burtowymi i skorupowymi w naszej ofercie możesz znaleźć maszyny z prawie każdej dziedziny. Produkujemy rozpoznawalne i ponadczasowe przyczepy budowlane, a także przyczepy hakowe. Ponadto w naszym asortymencie dostępne są również maszyny rolnicze, między innymi takie jak rozrzutniki, przyczepy przeładowcze czy wozy paszowe.

Nowoczesne, praktyczne oraz bezpieczne maszyny rolnicze

Podejmujemy wiele działań na różnych płaszczyznach, aby jako producent maszyn rolniczych zapewnić naszym klientom dostęp do produktów spełniających wszelkie oczekiwania. Stale poszerzające się grono zadowolonych z naszych wyrobów użytkowników potwierdza skuteczność naszych starań. Decydując się na nabycie oferowanych przez nas produktów, nie tylko zyskujesz wysokiej jakości wyroby i satysfakcję z ich użytkowania, ale również wspierasz polską gospodarkę.