Metaltech

METALTECH - TRANSPORT TECHNOLOGY LEADER

Transport in agriculture
Find out more about the company
About us

NEWS

Izydory 2021
We won the annual Izydor plebiscite in the category of agricultural trailers. Thanks for all votes! It is a great honor for us. We competed with the largest Polish companies!
News

New on YouTube

New episode!
Visit our youtube channel. See the latest episode and learn more about our machines
See the offer

Hook trailers

The most popular trailers
PH series trailers are intended for container handling
See the offer

OUR CUSTOMERS ABOUT US

COOPERATION FOR YEARS
My opinion about Metaltech machines is absolutely positive. I am happy with my purchase. We have 4 trailers of your company: 6t (2009), 10t (2009), 12t (2019) 12t (2020). Despite the passage of time, the caravans do their job as if they were new all the time.

Karol Cholewa

Uścikowo Team

I SINCERELY RECOMMEND
For 5 years I have been a satisfied user of the TS22 trailers and the PP14 overloader. On our farm we grow rapeseed, maize and grains. We also offer services. I must admit that there has never been a problem with the tightness of the equipment.

Patryk Krawczuk

Gospodarstwo Rolne Krawczuk

Metaltech - producent przyczep i maszyn rolniczych

OUR OFFER

Field transfer technique

See the offer

OUR OFFER

Heavy duty trailers

See the offer

OUR OFFER

Transport in agriculture

See the offer

OUR OFFER

TMR Mixers

See the offer

OUR OFFER

Grassland

See the offer

OUR OFFER

Organic Fertilization

See the offer

Contact

Contact with the appropriate department
Our experts are waiting to help you
Contact

Wiele lat doświadczenia, udoskonalanie produktów gwarantujące ich wysoką jakość oraz liczne nagrody i wyróżnienia – to tylko niektóre z cech sprawiających, że nasza firma Metaltech od lat jest doceniana przez stale poszerzające się grono klientów. Działamy głównie jako producent maszyn rolniczych. Znajdziesz u nas szeroki wybór niezawodnych sprzętów z przeznaczeniem przede wszystkim do użytku na roli, w lasach oraz na budowie.

Producent maszyn rolniczych oferujący wysoką jakość 

Jako polski producent przyczep rolniczych oraz innych rodzajów maszyn, wszystkie nasze produkty wytwarzamy w kraju, a także podejmujemy współpracę z wieloma polskimi firmami. Nasze wyroby rozprowadzamy po całym świecie, a ich użytkowników można znaleźć nawet poza obszarem koła podbiegunowego oraz w afrykańskich krajach, takich jak Kenia. Co sprawiło, że jesteśmy tak doceniani jako producent maszyn rolniczych? Przede wszystkim lata doświadczenia w branży i nieustanny nacisk na rozwój na wielu płaszczyznach.

W Metaltech posiadamy nowoczesny park maszynowy, a także zatrudniamy liczną grupę wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Te aspekty sprawiają, że oferując przyczepy rolnicze, jako producent wyróżniamy się wysoką jakością wyrobów. Fakt ten potwierdzają także liczne zdobyte przez nas certyfikaty oraz otrzymane nagrody. Mimo tak rzetelnie dopracowanych produktów, ceny przyczep rolniczych są dla naszych klientów przystępne.

Nowatorskie rozwiązania wśród przyczep rolniczych

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju maszyny rolnicze, przyczepy i wozy. Wśród nich znajdziesz m.in. przyczepy budowlane, które wyróżnia ogromna solidność wykonania oraz zwiększona wytrzymałość. Cechy te umożliwiają bezpieczny transport i rozładunek materiałów budowlanych. Inny rodzaj produkowanych przez nas przyczep to przyczepy hakowe. Te z kolei wyposażamy w specjalne hydrauliczne dociążenie dyszla, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie w trakcie załadunków.

Wszystkie oferowane przez nas maszyny rolnicze i przyczepy produkowane są z ogromną precyzją i dbałością o każdy szczegół. Troszczymy się w ten sposób o bezpieczeństwo naszych klientów, a także pragniemy zapewnić maksymalnie długi czas eksploatacji maszyn bez konieczności dokonywania napraw. Nabywając u nas nowe przyczepy rolnicze, masz pewność, że ceny są korzystne w stosunku do oferowanej jakości.

Producent przyczep rolniczych – wybierz Metaltech i wspieraj polską gospodarkę

Nabywając nasze produkty, nie tylko zyskujesz doskonały sprzęt, ale również dajesz szansę na rozwój polskim firmom, z którymi współpracujemy. Jako producent maszyn rolniczych spełniamy nie tylko wymogi krajowe, ale również wpisujemy się w standardy państw zachodnich. Potwierdza to m.in. nasza współpraca z europejskimi kolejami państwowymi. Aby jednak wciąż móc udoskonalać nasze produkty, przeprowadzamy szereg inwestycji oraz audyty zewnętrzne i wewnętrzne.

Jako producent przyczep rolniczych dostarczamy naszym klientom rozwiązania dostosowane do różnych rodzajów pracy. Poza wiodącymi przyczepami burtowymi i skorupowymi w naszej ofercie możesz znaleźć maszyny z prawie każdej dziedziny. Produkujemy rozpoznawalne i ponadczasowe przyczepy budowlane, a także przyczepy hakowe. Ponadto w naszym asortymencie dostępne są również maszyny rolnicze, między innymi takie jak rozrzutniki, przyczepy przeładowcze czy wozy paszowe.

Nowoczesne, praktyczne oraz bezpieczne maszyny rolnicze

Podejmujemy wiele działań na różnych płaszczyznach, aby jako producent maszyn rolniczych zapewnić naszym klientom dostęp do produktów spełniających wszelkie oczekiwania. Stale poszerzające się grono zadowolonych z naszych wyrobów użytkowników potwierdza skuteczność naszych starań. Decydując się na nabycie oferowanych przez nas produktów, nie tylko zyskujesz wysokiej jakości wyroby i satysfakcję z ich użytkowania, ale również wspierasz polską gospodarkę.