Metaltech

PRODUKTY - PRZYCZEPY HAKOWE

Przyczepa hakowa do ciągnika

Przyczepa serii PH to uniwersalna przyczepa służąca do transportu kontenerów hakowych wykonanych w normie DIN 30722 Widoczna PH 19 wyposażona jest w hydruliczne dociążenie dyszla - dodatkowy system zabezpieczenia podczas rozładunku i załadunku.

Jeśli planujesz transport z użyciem kontenera, to z pewnością przyda Ci się odpowiednia przyczepa. Pełne dostosowanie do wykonywania tego typu czynności zapewniają przyczepy hakowe. Ich budowa w znaczny sposób ułatwia wykonywanie poszczególnych manewrów. W Metaltech działamy m.in. jako producent przyczep hakowych do ciągnika, dostarczając naszym klientom rozwiązania wysokiej jakości.

Jakość i niezawodność przyczep hakowych

Jako producenta, wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych wyrobów oraz niezwykła precyzja ich wykonania. Nasze produkty spełniają bowiem najwyższe wymogi państw zachodniej Europy. Poza tym nasza firma jako producent otrzymała wiele nagród i certyfikatów potwierdzających ten fakt. Nabywając u nas przyczepę hakową do ciągnika, zyskujesz zatem pewność, że będzie ona pełnić swoją funkcję przez wiele lat.

Każda oferowana przez nas przyczepa hakowa rolnicza została wyprodukowana w Polsce. Przy wszystkich etapach jej powstawania pracowała doświadczona kadra pracowników, dbająca o każdy detal. Dzięki temu nasze przyczepy hakowe do ciągników są niezawodne w każdych warunkach. Sprawdzą się one doskonale w pracy na terenach podmokłych czy w miejscach, gdzie nawierzchnia nie jest w najlepszym stanie.

Przyczepy hakowe – dopasuj produkt do swoich potrzeb

W naszej ofercie każda z przyczep hakowych dostępna jest w wielu rozmiarach. Umożliwia to dostosowanie jej parametrów do wymiarów oraz masy danego kontenera. Każda wytwarzana przez nas jako producenta przyczep hakowych do ciągnika maszyna posiada ponadto układ hydrauliczny odpowiadający za stabilizację podczas załadunku oraz rozładunku. Dużą rolę odgrywa tutaj również jej budowa zwiększająca wytrzymałość, wykorzystująca trzy ramy z profilami zamkniętymi i umożliwiająca stabilne przyłączenie do ciągnika.

Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo Metaltech przyczepy hakowe posiadają wymienne nadwozie, dzięki czemu stanowią uniwersalne, całoroczne rozwiązanie. Świetnie sprawdzą się one przykładowo w transporcie rolniczym, np. przy przewożeniu płodów rolnych czy różnego rodzaju pracach ziemno-drogowych i rolniczych, a także w pracach komunalnych. Wysoka jakość naszych produktów zapewnia bezpieczeństwo pracy oraz satysfakcję z użytkowania wyrobów w wielu sytuacjach.

Bezproblemowa praca w trudnych warunkach

Przyczepą hakową do ciągnika możesz przewieźć w zasadzie wszystko. Wytrzymała konstrukcja, duża ładowność, a także dostosowanie do pracy i przemieszczania się w ciężkich warunkach umożliwiają transport różnego rodzaju towarów, nawet po trudnej do pokonania dla transportu samochodowego nawierzchni. Poza działalnością rolniczą przyczepy możesz wykorzystać także w wielu innych obszarach.

Jako producent przyczep hakowych posiadający wieloletnie doświadczenie w branży doskonale wiemy, na co zwracają uwagę nasi klienci. Nieustannie doskonalimy nasze produkty, co umożliwia nam nie tylko tworzenie niezawodnych przyczep hakowych rolniczych, ale również pełne zaspokojenie potrzeb stale powiększającego się grona odbiorców. Nasze wyroby użytkowane są bowiem nawet w odległych regionach świata.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą!