Metaltech

PRODUKTY - WOZY PASZOWE

Wozy paszowe i paszowozy Metaltech

Twoje zwierzęta zasługują na najlepsze!

Nie jest żadną tajemnicą, że aby realizowane w gospodarstwie rolniczym prace mogły być wykonywane w możliwie najbardziej wydajny i bezpieczny sposób, konieczne jest zastosowanie najwyższej jakości maszyn i urządzeń. Ich przykładem jest wóz paszowy. Sprzęt ten pozwala na szybsze i efektywniejsze przygotowywanie paszy dla zwierząt, a także na jej precyzyjne dozowanie. Zastosowanie maszyny powoduje, że praca rolnika staje się znacznie bardziej komfortowa i efektywniejsza.

Paszowozy od producenta Metaltech

Znajdujące się w ofercie naszej firmy wozy paszowe zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Wszelkie metalowe elementy są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu mogą być poddawane działaniu niesprzyjających warunków pogodowych, takich jak na przykład silny wiatr, mróz czy opady deszczu. Zastosowane mechanizmy pracują sprawnie i bezawaryjnie, przez co sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Stacjonarne wozy paszowe – profesjonalne rozwiązania konstrukcyjne

Oferowane przez nas maszyny zostały wykonane w taki sposób, aby każda z osób była usatysfakcjonowana z ich codziennej eksploatacji. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o innowacyjnym ślimaku mieszająco-tnącym przymocowanym do dna wozu. Jest on wykonany z najwyższej jakości stali, która nie oprze się nawet bardzo dużemu obciążeniu.

Produkowane przez nas wozy paszowe posiadają wszelkie niezbędne akcesoria, które bardzo mocno ułatwiają i usprawniają podejmowane czynności. Na szczególną uwagę zasługuje system wagowy, który umożliwia bieżące kontrolowanie wagi obsługiwanych produktów. Cały system można doposażyć w dodatkowe wyświetlacze LED oraz w instalację bezprzewodowego przesyłania kompleksowych danych.

Paszowóz pionowy to urządzenie, które ma w bardzo dużym stopniu usprawniać pracę rolnika, dlatego w każdym z modeli istnieje możliwość zamontowania specjalnej bocznej taśmy wyładowczej o różnych wymiarach. Umożliwia to sprawne opróżnienie maszyny podczas pracy.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że jako producent jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również jakości wykonania maszyn. Dostarczane przez nas urządzenia znajdą swoje zastosowanie przede wszystkim w gospodarstwach wymagających nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań technologicznych.

To, co wyróżnia nas na rynku to przede wszystkim zorientowanie na Klienta oraz możliwość dostosowania urządzeń do indywidualnych potrzeb każdej z osób. Wybór maszyn Metaltech to inwestycja na wiele lat. Wysoka jakość naszych produktów pozwala zaoszczędzić na naprawach i zakupie nowych urządzeń. Niezawodna praca sprzętów jest doceniana przez użytkowników, dzięki czemu nieustannie poszerza się grono odbiorców naszych produktów.

 

Sprawdź także: Wóz paszowy 6m3 | Paszowóz 8m3 | Paszowóz 10m3 | Paszowóz 12m3