Metaltech

METALTECH

Wóz paszowy 6m3 – nowy rolniczy

Dobrze funkcjonujące gospodarstwo wymaga używania różnorodnych sprzętów, które usprawnią i ulepszą wykonywanie codziennych obowiązków. Jeśli posiadasz sporo zwierząt, to nowy paszowóz 6m3, za pomocą którego szybko i bezproblemowo nakarmisz od 30 do 45 krów (podczas jednego przejazdu), będzie dla Ciebie idealny. Jesteśmy doświadczonym producentem przyczep i maszyn rolniczych – u nas znajdziesz wóz paszowy 6m3 dopasowany do swoich potrzeb.

Wóz paszowy 6m3

Paszowóz 6m3 z Metaltech

Jako bezpośredni producent dołożyliśmy wszelkich starań, aby zróżnicować naszą ofertę. Dlatego też w naszym katalogu znajdziesz paszowóz rolniczy WP 6 o pojemności 6m3, który idealnie sprawdzi się, jeśli potrzebujesz łatwego w obsłudze i funkcjonalnego sprzętu o mniejszych gabarytach. Model ten będzie dobrym wyborem w przypadku ograniczonej przestrzeni wjazdu np. do obory.

Paszowóz WP 6, to nowy wymiar karmienia krów — dzięki niemu porcje będą odpowiednio zbilansowane i rozdzielone, a to sprawi, że zwierzęta nie będą ze sobą konkurować o pożywienie. Oczywiście poza funkcjonalnością zadbaliśmy również o trwałość naszych urządzeń. Współpracujemy z cenionymi producentami podzespołów, co więcej używamy wysokiej jakości stali i komponentów. Najlepszym tego dowodem, jest to, że nasza seria WP została doceniona na całym świecie, przynosząc świetne korzyści i podnosząc prestiż gospodarstw.

Wóz paszowy 6m3 – skonfiguruj sprzęt pod swoje gospodarstwo

U nas zyskasz nowy, idealnie dopasowany wóz paszowy. Jako producent z przyjemnością oferujmy Ci możliwość konfiguracji urządzenia, tak aby jeszcze lepiej dostosować sprzęt do Twoich wymagań. Zapewniamy możliwość skonfigurowania ślimaków do potrzeb Twojego gospodarstwa. Nasze nowe paszowozy rolnicze 6m3 wyposażone są w ślimak wąski, szeroki oraz wzmocniony. Jako producent mamy 15 lat doświadczenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć maszyny rozdzielające paszę dla krów na miarę Twojego gospodarstwa.

Oczywiście masz wiele innych opcji konfiguracji, nasze nowe maszyny rolnicze posiadają wyposażenie standardowe, które możesz wzbogacić o dodatkowe opcje takie jak np. kamera cofania, karta pamięci do wagi elektronicznej z interfejsem i wiele więcej. Masz również możliwość zakupu kół zapasowych oraz opcji indywidualnych względem m.in. zmiany położenia okna wyspowego. Dodatkowo umożliwiamy wybór lakieru – wolisz czerwień czy niebieski? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze wszelkimi opcjami konfiguracji nowego paszowozu rolniczego 6m3.

Metaltech – maszyny do Twojego gospodarstwa

Podnieś prestiż i funkcjonalność swojego gospodarstwa – wybierz wóz paszowy 6m3 z naszej oferty i ciesz się dokładnym, szybkim i bezproblemowym karmieniem krów. Najedzone i szczęśliwe zwierzęta? Odpowiednio rozdzielona wysokiej jakości pasza dostarczona za pomocą naszego paszowozu, na pewno Ci to zagwarantuje.

Jako bezpośredni producent dostosowujemy nasze maszyny rolnicze do potrzeb Twojego gospodarstwa. Z wielką przyjemnością służmy również pomocą podczas wyboru, tak aby dopasować idealny sprzęt na miarę Twoich potrzeb. Nasi specjaliści z chęcią podzielą się wskazówkami i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z wszelkimi maszynami i przyczepami, które oferuje nasza firma Metaltech!

Zobacz paszowozy od Metaltech
 

Sprawdź także: Wóz paszowy 6m3 | Paszowóz 8m3 | Paszowóz 10m3 | Paszowóz 12m3