Metaltech

METALTECH

Paszowóz 8m3 – nowy rolniczy

Rozwój technologiczny ma miejsce w każdym obszarze naszego życia, a szczególnie widoczny jest w branży Agro. Nasza firma z przyjemnością uczestniczy w tym rozwoju, dzięki któremu naszym Klientom możemy dostarczać niezawodne rozwiązanie gospodarcze. Jesteśmy bezpośrednim producentem przyczep i maszyn rolniczych. W naszej ofercie znajdziesz paszowóz 8m3, który pomoże odpowiednio dawkować pokarm dla bydła uwzględniając wszelkie aspekty. Nowy wóz paszowy? Zobacz co mamy do zaoferowania!

Paszowóz 8m3

Wóz paszowy 8m3 – modele

Jako producent chcemy móc oferować różnorodne nowe paszowozy 8m3, tak abyś mógł dopasować je do swoich potrzeb. W Metaltech znajdziesz paszowóz rolniczy 8m3 do wyboru z trzech naszych dopracowanych serii:

  • WP 8 – z jednym pionowym ślimakiem, praca za ich pomocą jest bardzo szybka, a sam sprzęt prosty w obsłudze i niezwykle funkcjonalny,
  • WP COMPACT 8 – gwarantuje szybkie mieszanie paszy, idealny do gospodarstw rolnych, które mają niski wjazd do budynku gospodarczego, pozwala także na bardziej swobodne manewrowanie,
  • WT 8 – wyposażony w transporter poprzeczny, dobre rozwiązanie w przypadku wąskiej obory, dodatkowo zapewnia rozdzielanie paszy z prawej i lewej strony maszyny.

Urządzenia te mogą być konfigurowane. Jako bezpośredni producent nowych maszyn rolniczych chcemy i możemy dostosować urządzenie do Twoich wymagań. Wóz paszowy 8m3 na miarę Twoich potrzeb? Z nami jest to możliwe!

Paszowóz rolniczy – konfiguracje

Nowy wóz paszowy to inwestycja na lata, jako producent chcemy, abyś mógł dostosować go do wszelkich aspektów zarówno pod względem odpowiedniego dawkowania (rozdzielania równych porcji dla zwierząt), jak i opcji technicznych czy też czysto funkcjonalnych.

Nasze paszowozy rolnicze 8m3 mają wyposażenie standardowe, które możesz wzbogacić (w zależności od modelu) dodatkowymi opcjami takimi jak, chociażby kamera cofania, hydraulicznie sterowany podajnik dodatków paszowych, hamulec ręczny z korbą, duży podest roboczy, rynna przedłużająca wysyp (WP 8) i wiele innych, możesz także dobrać dodatkowe nowe koła m.in. zapasowe. Co więcej, będąc doświadczonym producentem, z wielką przyjemnością podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania.

Paszowóz 8m3 dla Twojego gospodarstwa

W zależności od modelu maszyny rolnicze o pojemności 8m3 mogą za jednym przejazdem wykarmić od 30 do 60 krów. Wszelkie urządzenie gwarantują odpowiednie dawkowanie (system ważenia) – dzięki temu unikniesz nieprzyjemnych sytuacji, podczas których zwierzęta walczyłby o pokarm. Oczywiście sam proces rozdrabiania jedzenia jest bardzo szybki i dokładny dzięki zastosowaniu odpowiednich noży. Co więcej, nasze nowe maszyny rolnicze wyposażone są sensory gwarantujące odpowiedni odczyt wagi. Jako producent dołożyliśmy wszelkich starań, aby zagwarantować Ci paszowóz 8m3 najlepszej jakości.

Wybierz wóz paszowy idealny dla siebie!

Jaki paszowóz 8m3 wybierzesz? Nowy model rolniczy z naszej oferty to gwarancja jakości, za którą stoją wieloletnie doświadczenie, najwyższej jakości elementy od cenionych na całym świecie producentów oraz niezawodność, którą docenili klienci nie tylko w Europie, ale też w dalekich krajach takich jak, chociażby Kenia czy też obszary pod kołem podbiegunowym. Nasza firma Metaltech to producent, któremu zaufało wielu.

Postaw na nowoczesność, praktyczność i jakość — z taką maszyną praca pójdzie szybciej, a prestiż Twojego gospodarstwa znacznie wzrośnie! Oczywiście, jeśli masz jakiekolwiek pytania, odnośnie do naszych urządzeń, to z przyjemnością pomożemy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy!

Zobacz paszowozy od Metaltech
 

Sprawdź także: Wóz paszowy 6m3 | Paszowóz 8m3 | Paszowóz 10m3 | Paszowóz 12m3