Metaltech

METALTECH

Paszowóz 12m3 – nowy rolniczy

W każdym gospodarstwie rolnym maszyny oraz urządzenia różnego typu odgrywają ogromną rolę. Nie tylko ułatwiają codzienne wykonywanie prac, ale także usprawniają oraz automatyzują wiele procesów, które należałoby przeprowadzić w sposób manualny. Jedną z maszyn wpisujących się idealnie w powyższe stwierdzenie jest paszowóz rolniczy. Sprzęt ten, jak sama nazwa wskazuje, umożliwia w wydajny i w pełni bezpieczny sposób, na odpowiednie przygotowywanie oraz dawkowanie paszy dla zwierząt hodowlanych. Jeżeli zależy Ci więc na efektywnym prowadzeniu małego, średniego lub dużego gospodarstwa, to wybierz nowy paszowóz 12m3, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Jako wieloletni producent tego rodzaju sprzętów wiemy doskonale, że rozmiar ma znaczenie, dlatego oferujemy kilka zróżnicowanych pod wieloma względami rozwiązań.

Paszowóz 12m3

Zalety paszowozów rolniczych 12m3

Są to przede wszystkim maszyny, które dzięki swoim rozmiarom i pojemności sprawdzą się w gospodarstwach rolnych, gdzie występuje średnia hodowla bydła. Można je wykorzystywać do mieszania balotów sianokiszonki, gdyż nie występuje ryzyko jej zbytniego rozdrobnienia nawet przy dłuższym wykonywaniu tej czynności. Ponadto wóz paszowy 12m3 można podłączyć do ciągnika o mniejszej mocy, gdyż nie ma konieczności podpinania tego sprzętu do traktorów o większej sile silnika. Warto również wspomnieć, że opisywane maszyny dają dwie możliwości zadawania paszy – zarówno przez tylne okna dozujące, jak i boczne. W ofercie producenta Metaltech znajdziesz cztery typy paszowozów 12m3, które mogą zostać skonfigurowane według własnych potrzeb oraz oczekiwań.

Wóz paszowy 12m3 typu WP

Zaprojektowany i stworzony z myślą o rolnikach, którzy cenią sobie prosty, a zarazem funkcjonalny sprzęt. Model ten zawiera jeden pionowy ślimak, co sprawia, że przygotowywanie dawek jest niezwykle szybkie. Jako producent dołożyliśmy wszelkich starań, by każdy paszowóz nowy 12m3 typu WP spełniał oczekiwania użytkowników pod względem dopasowania do różnego rodzajów ciągników czy też wielkości budynków. Wszystko po to, by zapewnić posiadaczom gospodarstw rolnych efektywność w działaniu. Wysoka jakość komponentów, a także stal wykorzystana do produkcji maszyny są gwarancją, że oferowane urządzenia będą inwestycją na lata.

Wóz paszowy 12m3 Compact

Jak sama nazwa wskazuje, jest to maszyna, która posiada kompaktowy rozmiar, dlatego też sprawdzi się doskonale zarówno w małych, jak i średnich gospodarstwach rolnych. Dzięki przesunięciu osi jezdnej za zbiornik wysokość nowego wozu paszowego 12m3 Compact uległa zmniejszeniu. Taki zabieg konstrukcyjny spowodował możliwość łatwiejszego manewrowania w oborach o niestandardowych rozmiarach oraz sprawił, że urządzenie można użytkować w budynkach gospodarczych o niskim lub ograniczonym wjeździe. Firma Metaltech jako wieloletni producent dołożył wszelkich starań, by każda maszyna z tej serii sprawdziła się w różnych warunkach pracy.

Wozy paszowe z transporterem WT 12m3

Posiadacze gospodarstw rolnych z wąskimi oborami zdecydowanie powinni rozważyć zakup tego modelu. Nowe wozy paszowe z transporterem poprzecznym WT 12m3 to bowiem rozwiązanie stworzone wprost dla nich. Dzięki zastosowaniu opisywanej maszyny zyskasz pewność, że pożywienie dla krów jest wysypywane równomiernie i odpowiednio szeroko, by zaspokoić ich potrzeby. W zależności od rodzaju materiału, który ma zostać mieszany w Twoim gospodarstwie, urządzenie może zostać wyposażone w różne rodzaje ślimaków: wąski, szeroki lub wzmocniony.

Wozy paszowe dwuślimakowe z serii WX 12m3

Jako producent zawsze dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z otrzymanej maszyny. Z tego też względu we współpracy nimi nasz dział konstrukcyjny tworzy nowe wozy paszowe dwuślimakowe z serii WX 12m3, które będą gwarancją perfekcyjnego spełniania swojej roli w prowadzonych przez nich gospodarstwach. W urządzeniach montowane są wyłącznie przemyślane rozwiązania techniczne wpływające na efektywność oraz funkcjonalność zadawania pożywienia zwierzętom hodowlanym. Jesteśmy przekonani, że nowe maszyny z tej serii sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających gospodarstwach rolnych.

Zobacz paszowozy od Metaltech
 

Sprawdź także: Wóz paszowy 6m3 | Paszowóz 8m3 | Paszowóz 10m3 | Paszowóz 12m3