Metaltech

METALTECH

Paszowóz 10m3 – nowy rolniczy

W ostatnich latach wiele sfer rolnictwa zostało w pełni lub częściowo zautomatyzowanych, co przyczyniło się do efektywniejszego zarządzania gospodarstwami. Wpływ na ten stan rzeczy miał przede wszystkim rozwój technologiczny maszyn i urządzeń, z których na co dzień korzystają posiadacze przybytków rolnych. Można to dostrzec m.in. na przykładzie sprzętu, jakim jest wóz paszowy. Jako producent o wieloletnim doświadczeniu na rynku doskonale o tym wiemy. Dostrzegamy wciąż zmieniające się trendy rynkowe i stale dostosowujemy nasze maszyny do współczesnych wymagań. W związku z tym mamy do zaproponowania paszowóz 10m3, który sprawdzi się nie tylko w małych, ale również średnich gospodarstwach. Wiemy doskonale, że dla Ciebie jest to inwestycja na wiele lat, dlatego też z miłą chęcią pomożemy Ci przy wyborze odpowiedniego urządzenia.

Paszowóz 10m3

Paszowóz 10m3 zaspokoi różne potrzeby

Zdajemy sobie sprawę, że warunki użytkowania bywają różne, dlatego też wybierając nowy paszowóz 10m3 możesz mieć pewność, że każdy z dostępnych w naszym asortymencie modeli posiada zaawansowane rozwiązania technologiczne. Przekładają się one na długość eksploatacji czy też na brak oznak zużycia poszczególnych komponentów. Wszystkie podzespoły zostały bowiem wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów takich jak stal. Dodatkowo zostały one zabezpieczone przed szkodliwym działaniem korozji, co powoduje, że nie ma przeszkód do korzystania z maszyny podczas niesprzyjających warunków pogodowych.

Doskonale rozumiemy również, że budynki gospodarcze w zależności od ilości posiadanych zwierząt hodowlanych różnią się od siebie pod względem wysokości czy też kształtu. W związku z tym stworzyliśmy nowe modele paszowozów 10m3, które będą odpowiadać indywidualnym potrzebom naszych klientów.

Wozy paszowe 10m3 typu WP

Osoby ceniące sobie prostotę użytkowania oraz praktyczność z całą pewnością z podziwem spojrzą na możliwości, jakie może zaproponować nowy wóz paszowy 10m3 typu WP. Model ten został bowiem stworzony z myślą o rolnikach, którzy w efektywny sposób chcą zarządzać posiadanym gospodarstwem. Dzięki przemyślanej konstrukcji opisywany wariant maszyny dostarczy odpowiednio przygotowane dawki pożywienia zwierzętom. W dodatku jako producent dołożyliśmy wszelkich starań, by rozmiary urządzenia pozwalały na jego użytkowanie w budynkach gospodarczych o różnej wielkości.

Wozy paszowe WP Compact 10m3

Przy małej wielkości oborach duży paszowóz rolniczy nie miałby racji bytu, gdyż jego funkcjonowanie byłoby nieefektywne. Z tego też względu stworzyliśmy nowe maszyny z serii WP Compact. Urządzenia o pojemności 10m3 doskonale sprawdzają się w małych oraz średnich gospodarstwach, gdzie liczba zwierząt hodowlanych jest stosunkowo niewielka. Nowe wozy paszowe WP Compact 10m3 dzięki kompaktowym rozmiarom ułatwiają manewrowanie, a także załadunek. Urządzenia będą odpowiednie do budynków o niskim oraz ograniczonym wjeździe.

Wozy paszowe typu WT o pojemności 10m3

Niestandardowe rozwiązania budowlane wymagają zastosowania maszyn o specjalistycznej konstrukcji. Właśnie w takim kontekście możemy mówić o nowych wozach paszowych typu WT o pojemności 10m3. Wyposażone w szeroki poprzeczny przenośnik urządzenia mogą dystrybuować paszę zarówno na lewą, jak i prawą stronę, zachowując przy tym odpowiednią rozległość oraz równomierność wysypu. Wozy paszowe 10m3 typu WT doskonale sprawdzą się w wąskich pomieszczeniach gospodarczych. Szczegółowe parametry tego, jak i innych wymienionych modeli maszyny znajdziesz w opisie produktowym.

Zobacz paszowozy od Metaltech
 

Sprawdź także: Wóz paszowy 6m3 | Paszowóz 8m3 | Paszowóz 10m3 | Paszowóz 12m3