Metaltech

27-07-2021

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Wprowadziliśmy zupełnie nowe finansowanie fabryczne Metaltech. Jest ono idealnie dopasowane do potrzeb każdego gospodarstwa. Wspierając branżę rolniczą oferujemy naszym Klientom odmienioną, najprostszą...

Finansowanie fabryczne Metaltech

Wprowadziliśmy zupełnie nowe finansowanie fabryczne Metaltech. Jest ono idealnie dopasowane do potrzeb każdego gospodarstwa. Wspierając branżę rolniczą oferujemy naszym Klientom odmienioną, najprostszą i najbardziej czytelną ofertę na rynku.

Przy zmianie zasad finansowania Metaltech, kierowała nami chęć wsparcia polskiego rolnictwa oraz wielu firm, dla których maszyny są niezbędnym sprzętem do codziennej pracy. Wraz z Santander Leasing zadbaliśmy o to, aby wszystkie nasze produkty były dostępne dla jak najszerszego grona użytkowników, a ich zakup był prosty, przyjemny i na jasno przedstawionych warunkach.

Oferowane finansowanie fabryczne Metaltech występuje w czterech wariantach. Sprawdź, które rozwiązanie będzie najwygodniejsze i pomoże Ci zakupić nasze maszyny na najbardziej atrakcyjnych warunkach:

Finansowanie 50/50 na 1 rok
Finansowanie 3×33 na 2 lata
Finansowanie 4×25 na 3 lata
Finansowanie elastyczne do 10 lat
Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym doradcą finansowym i zyskaj ofertę skrojoną idealnie pod potrzeby Twoje i Twojego gospodarstwa.

Doradca finansowy Metaltech +48 721 751 665, mail: andrzej.galas@metaltech.com.pl